progenes


Понятно о непонятном


Previous Entry Share Next Entry
Ви руйнуєте Сирію, ви руйнуєте Росію, пане Путін
progenes
Відкритий лист головного редактора он-лайн видання Більд.де Юліана Райхельта до президента Путіна

"Ви руйнуєте Сирію, ви руйнуєте Росію, пане Путін". (Переклад мій, звиняйте, якщо щось не так).

Berlin, den 29. September 2016

Президенте Путін,

Ви вільно володієте німецькою, ваші довірені особи сказали мені, що ви читаєте вранці BILD.de. Саме тому я сподіваюся, що мої цілі досянуть вас.

Президенте Путін, те що ви розгорнули в сирійському місті Алеппо, США тепер називають варварством. Я згоден з ними. Великий народ Росії керується варварським режимом, який ви, президенте Путін, встановили.

Росії довелося випробувати на собі варварство покоління моїх дідів. Німці перетворили російські міста в пустелі уламків і знищили безліч життів. Символом тотального, нелюдського, абсолютно безглуздого руйнування міста став Сталінград.

Сьогодні Алеппо стало Сталінградом нашого часу. Як ви дивитеся на історію своєї країни, пане Президент, сіючи власноруч такі страждання? Як ви можете наважитися діяти так варварськи від імені всіх росіян? Як ви можете робити таке для історії, майбутнього і совісті вашої країни?

Ваша війна на знищення цивільного населення Алеппо назавжди залишиться плямою на історії Росії. Коли ви рівняли з землею чеченське місто Грозний, ще не було соціальних медіа. Хоча хоробрі фотографи і документували ваші злочини, але їм потрібно кілька днів або тижнів, щоб переправити плівки з оточеного міста. Світ став свідком тільки з великим запізненням і в невеликому об'ємі.

Сьогодні все інакше. Сьогодні світ бачить ваші злочини наживо. В Twitterі, на Facebook, на YouTube ми бачимо, що коять ваші бомбардувальники. Ми бачимо розчавлених дітей, яких дістали з-під уламків. Ми бачимо відео, на яких ваші винищувачі в небі. Ми бачимо кратери і руїни, які залишають ваші бомби. Ми бачимо, як ваші бомби пульверизують підземні лікарні. Ми чуємо крики дітей і благання батьків.

Хоча є ще дуже багато німецьких політиків, які тиснуть вам руку перед обличчям ваших злочинів, навіть якщо дехто досі хоче бачити вас в якості партнера для миру, навіть якщо ваші міністри, генерали і посли в чистих костюмах і уніформі регулярно поширюють нову непристойну брехню, - ви не зможете приховати свої дії.

Це не ви особисто, а молоді люди, пілоти скидають ваші бомби на Алеппо. Але саме ви несете основну відповідальність за це, пане президент.
Весь світ спостерігає за вами. Ви створили Сталінград 21-го століття.

Це ви атакуєте конвої Організації Об'єднаних Націй. Це ви направили бомбардувальники на будинок нині всесвітньо відомого маленького хлопчика Омрана. Переляканий погляд цієї дитини - це ваша вина, ваша відповідальність.

"Варварство", пане Путін. Це дійсно те звинувачення, яке ви хочете навісити на свою країну?

Чи цей вбивця Асад вартий того, щоб на таку велику країну, як Росія, навісити ярмом найбільший злочин проти людства 21-го століття? Чи дійсно ви маєте право класти тягар великої вини на демократію (тепер дуже слабку), але де врешті-решт кожний окремо вносить вклад в загальне рішення і несе відповідальність?

Не обманюйтесь, президенте Путін, ті, хто сьогодні вас підтримує, є співучасником і в один прекрасний день доведеться відповідати - історія обернеться проти вас і вашої війни і страшно вас осудить.

Пане президент, зупиніть це безумство. Ви знищуєте країну, в якій вам нема чого шукати і тим самим знищуєте душу і майбутнє вашої країни. Ви ведете Росію в історичну вину.

Ваша країна не експортує нічого глобального значення, крім агресії. Молоді ІТ-фахівці Росії не винаходять айфонів, ні Amazon, ні Alibaba, ні Uber, але навчаються кібервійнам, хакерству і дезінформації.

Єдиний вітвір російської техніки, яке жахливо вражає світ, потрапляє точно з неба в лікарні і призводить до людської смерті. У той час як світ з заходу і сходу від вас створює добробут і прогрес, ви створюєте в Росії корупцію і руйнування.

Мені шкода молодих людей у вашій країні, пане президент, ви перетворюєте їхнє життя в духовну пустелю ізоляції. Той, хто сьогодні проросійський, той повинен бути проти Путіна, пане президенте.

Ви руйнуєте Сирію, ви руйнуєте Росію.

З найкращими побажаннями,
Julian Reichelt.

  • 1
после вчерашней пресс-конференции JIT пошло добивание назначенного гитлера. Ну и правильно, ибо нефиг.

> Ваша країна не експортує нічого глобального значення, крім агресії.

Осмелюсь спросить - а что насчёт Росатома? Заказы на десятки миллиардов долларов, на десятилетия (!) вперёд. Дай Бог каждой стране такое "ничего".

Ну журналисты. Фильм "Игрушка" все видели.

Десятки на десятилетия - суммарно, я полагаю, потому что прибыль компании - около 1 миллиарда в год (суммарно, и заграноперации, и в России).

Экономический масштаб Росатома примерно в 4-6 раз меньше, чем росс. же сельского хозяйства.

Заказы на десятки миллиардов за счет российского бюджета?

It is argued Bild's thirst for sensationalism results in the terrorizing of prominent celebrities and stories are frequently based on the most dubious evidence. The journalistic standards of Bild, or the lack thereof, are the subject of frequent criticism by German intellectuals and media observers. _


Інтелектуали критикують. Інтелектуали читають FAZ. Тільки покриття FAZ 200 тищ, а Більда - 12 млн читачів плюс Путін. Відчуйте різницю.

Красноармеец! Твои командиры предали тебя! Винтовка выпадает из твоих оробелых рук, твои дети просят тебя прекратить бессмысленные преступления, за которые они будут расплачиваться десятилетиями.

В германском плену тебя ждёт комфорт, водка, матрёшка и балалайка! Люди всего мира приветствуют твоё решение прекратить безумное сопротивление.

Я вважав, що писання листів Путіну - чисто російське культурне явище.

Російське культурне явище - це викладувати "путін помогі" машинами.

Из этого текста можно сделать вывод, что это именно Путин начал войну в Сирии и чуть ли не лично летает на МиГе и бомбит гражданских. А память подсказывает, что было маленько по-другому. Еще вспоминаются периоды совместных ес-россия клятв навести спокойствие в Сирии, и даже Асад тогда вдруг становился приличным человеком, согласно СМИ той самой "прогрессивной общественности". Но потом власть в Малинове менялась, и понеслась по-новой.
Политики как политики, а журналисты такие журналисты. Ей-богу, в первый раз, что ли?

Ну, Гитлер, Сталин и Брежнев тоже ходили в приличных. Вы осуждаете Запад за это? Считаете, сразу надо было атомной бомбой, и усё?

Немцу, насчет Сталинграда нужно просто молчать и тогда он сошел бы за умного, а так глупый какой-то немец.

Говорят, что в остальном мире есть примерно настолько же умные, как вы, комментаторы, которые считают, что русским следует молчать насчет всего.

Дураки. я считаю.

Что-то не понял письмо. Теперь считается, что это исключительно немцы разрушили Сталинград?

Немцы понимают, что именно они послужили причиной разрушения

как-то странно в конце выглядит "З найкращими побажаннями" ...

но мы жи памагаим

"Президенте Путін, те що ви розгорнули в сирійському місті Алеппо, США тепер називають варварством" - вспоминая недавние американские бомбардировки Ирака, Ливии, Сербии, становится понятно, что пан редактор как-то неловок...

То есть вы даже не ставите себе вопрос, что такое творят российские войска, что даже американские бомбардировки выглядят как гуманитарная акция?

Нда...
Это точно главред одного из уважаемых немецких изданий? Детский сад. Такой набор убогих пропагандистских штампов...

Питання до автора - оці кацапські свинособаки у коментах це старі читачі, чи це боти набігають?

Скажімо так, є точно боти. А якщо раптом і старі читаті, то до цього вони не дуже вигулькували з коментарями. Ну таке, нема різниці насправді. Все одно живі люди, чи за гроші, чи з переконань.

  • 1
?

Log in