progenes


Понятно о непонятном


Previous Entry Share Next Entry
Монсанта Баєр Монсанта Баєр Монсанта Баєр
progenes
Монсанта - світовий виробник посадочного зерна номер один. Не тільки, кстаті, ГМО і агрохімії.

Баєр - після швейцарської Сингенти (яку купила ChemChina за 43 млрд доларів - зараз уважніше подивилась, пишуть, що у них ще все в процесі), другий світовий виробник агрохімії, не тільки під ГМО.

24.05.2016 Баєр (Німеччина) пропонує Монсанті (США) 62 млрд доларів і монсантанаша. Монсанта відхиляє пропозицію.Зелені вимагають зупинити сдєлку.


Допуск гліфосату на поля завершається і ЄС-комісія довго і нудно вигадує, як його не продовжити.

29.06.2016 продовжує допуск гліфосату в Європі на 18 місяців, а там подивимось.

14.07.2016 Баєр (Німеччина) пропонує Монсанті (США) 64 млрд доларів. Причина - додаткова інсайдерська інфа, про яку ми не в курсі. Монсанта відхиляє пропозицію.

15.07.2016 В Брюселі проходить 14й раунд переговорів про Трансатлантичне торговельне та інвестиційне партнерство (ТТІП) між США та Європою.

28.08.2016 Міністр економіки Німеччини Загмар Габріель каже, що переговори по ТТІП капут.

06.09.2016 Баєр (Німеччина) пропонує Монсанті (США) 65 млрд доларів. Монсанта закопилила губу і мовчить.

Пабабабам!
14.09.2016 Баєр (Німеччина) купує Монсанту (США) 66 млрд доларів. Таким чином це найдорожча покупка німцями закордонної фірми в історії взагалі. Баєр стає світовим виробником агрохімії номер один.

Ще має бути реєстрація шлюбу у ЗАГСі , але схоже, що всьо. Монсантанаша! Запам"ятайте, тепер главний світовий злодєй не Монсанта, а Баєр, і не Сингента, а ChemChina.

****************************************

Монсанта піднялась свого часу на трансгенах і до 2013 року у неї все було в прекрасно. З 2013 приріст трансгенних полів вийшов на плато, продажі і прибутки Монсанти рухаються навколо точки. Схоже, Баєр використав цю ринкову слабкість.

Досьогодні основні прибутки Баєра складає фармацевтична промисловість (Аспірін, наприклад). Баєр Кроп Саєнс складав не дуже велику частину бізнесу. Після злиття Баєра з Монсантою - агрохімія буде складати половину бізнесу Баєра.

Баєр бачить в цьому великий потенціал. Приріст людства на 3 млрд до 2050 року робить ринок привабливим. Баєр цікавлять не тільки монсантовські біотехнологічні розробки, але і ноу-хау в галузі «digital farming». Піксєлями будете тепер харчуватись! Жартую, мова йде про дігітальні технології в агропромисловості.

Вартість акцій Монсанто і Баєра наразі зросли, причому Баєр найбільший переможець в DAX перегонах за останні дні - 2%.

  • 1
Ідиотизм.

В силу ЦПТ в будь-якому суспільстві є маргінали по довільному критерію/набору критеріїв. Наприклад, діяльні та суспільно небайдужі ідіоти. Здоров'я суспільства визначається не за їх наявністю - вони є завжди і всюди, а за їх чисельністю та впливом.

нє, але зацініть сенс петиції: Забороніть гліфосат. І тут же - але виведіть борщівник. Гліфосатом.

Та біс з ним, з тим борщівником. А шо вони їсти будуть - вони думають, га?

Нормальну їжу.

А за яку ціну?

ГМО/агрохім - це те, що радикально здешевило продукцію с/г, без цього всього доведеться знов три рази на день сім днів на тиждень макаронами давитися.

Ну ось там поряд пропонується просте рішення — «Законодавчо негайно підвищити мінімальну заробітну плату не менш ніж до 600 євро, тобто до 18.000 гр». Я все ж сподіваюся, що це тролінг.

Салабони! Кожному по яхті як в Абрамовича, віллу в Ніцці, і по двісті гектарів ріллі + по сотні кріпаків. Кріпакам рекурсивно всьо то саме.

Оце тролінг. А то - ідіотизм клінічний, ЧДА.

  • 1
?

Log in