progenes


Понятно о непонятном  • 1
Все чистая правда. Какую бы то ни было "единую" историю в Германии не преподают.

+++ Але приблизно років через 15 все поступово устаканиться.

И более того, в течение этих 15 лет будут возникать точки концентрации - даже не школы, а отдельные классы, учителя и группы родителей, готовые это воспринять и отстаивать.

Все правильно сделали.

Не то слово - правильно. Прямо тектонические сдвиги какие-то. Там вообще поснимали фиксированное количество часов, добавили интерактивной работы, перенесли обязательное знание таблички умножения с лета после первого класса на третий, а два года отвели на изучение и упражнения. Домашние задания на каникулы отменили.

Рисование, труд, физкультура, пение - не оцениваются вообще. С чтения убрали уродливую "морзянку" (плод изощренного воображения какого-то методиста).

Сплошная перемога.

Через пару років, або раніше, прийде новий табачник і все знову поміняється невідомо в який бік:)) А ви про якісь там 15 років...
Новая мєтла по новому мєтьот:))
А підстав для зміни курсу буде чимало. Тільки на одних підручниках бабок можно буде підняти кілька мульйонів:))

Та з такими землячками ще й не таке буде.

Полностью согласен. Данные устаревают на глазах, навыки становятся ненужными. Нужно учиться пластичности сознания, оценке достоверности источников, любознательности.
А детки очень умные сейчас. Это первое поколение, выросшее при интернете. Ужасно интересно узнать, что из них получится.

Взагалі-то, ці рекомендації не такі вже й нові. Принаймні частина уже була давно, понад пять років.

Можливо це була місцева самодіяльність? На сайті є документ вимог з поправками "було" - "стало".

В місцеву самодіяльність я не вірю. Радянська українська школа геть зарегуляризована. Можливо просто попередні рухи були в тому ж напрямку, це не щось революційне. Оцінювання в першому класі і не було, до каліграфіії ставилися набагато поблажливіше, ніж за наших часів.

Супер. Принаймні, дівчата зітхнуть з полегшенням, бо з хлопців що взяти? а дівчат, у нас принаймні, довбали "охайністю", відступами та правильними хвостиками літер по повній.

Да там всі повинні зітхнути з полегшенням. Хоча, як вже я бачу, далеко не всі марьіванни збагнули, в чому прикол.

(Deleted comment)
О, спасибо, что сюда вынесли. В ЖЖ искать действительно удобнее.

Глаза горели у учительницы или у модели рака?
:-)

Даже затрудняюсь вспомнить. Я сидела с открытым ртом и переводила взгляд с учительницы на рака и обратно.

Коли система будується на залежності від конкретної людини-викладача, то ладу не буде. А за новою програмою початкової школи все віддано на усмотрєніє вчителя. Нема чітких крітеріїв за якими оцінювати здібності дитини та її успіхи в засвоюванні матеріалу.
Тому і пощастить тільки тим учням, у кого будут такі вчительки з горящіми очами як у вареного рака:)) Тобто в селі дітлахи зовсім перестануть щось вчити та будуть рости дурниками. Тому що і в містах талановитий вчитель початкових класів, спроможний увлєчь та зажечь в дитині тягу до знань, дуже рідке явище сьогодні.
Тому радіти таким змінам в освіті напередчастно. Може у нємчиков така система і працює, тому що праця вчителя початкових класів досить добре оплачується і вчитель не парить собі мозок, як з батьків зібрати "добровільних" внесків.
Треба дивитись на ситуацію в українській освіті в цілому.

ну некоторых вещей таки не хватает. Например, не доказываются теоремы в курсе математики (гимназия, причем хорошая гимназия). Тем самым дитё проскакивает мимо упражнений в строгом мышлении.

Может от гимназии зависит? В программе доказательства теорем есть.

реалгимназия, никаких монтессорей, но не специализированный естественный класс. Я не то, чтобы был впечатлен, но удивился. В остальном да, довольно уверенно из абиззянак людей делают.

ой, пардон 1000х. В Австрии. Я забыл, что Вы не в наших краях.

Ну насколько я слышала, учителей это мало останавливает, увы. Запрещено давать домашние задания первоклассникам, так дают "рекомендованные задания". Оценки за их отсутствие не снижают, но неодобрение и порицание за невыполнение всё равно присутствует.

Ндааа... Представляю сколько мамаш будет биться в истерике: дитё утонет, ноги переломает…

Трохи офтопу

Німеччина ніби прийняла нову концепцію Цивільної Безпеки і ходять чутки, що згідно з нею всі німці ПОВИННІ створити певні запаси їжі, води та т.п.

Я погано розумію німецьку навіть з Google Translate, тож мені цікаво, наскільки це серйозно там у вас.

Для прикладу: http://www.welt.de/politik/deutschland/article157812853/Die-komplette-Hamsterkauf-Liste-fuer-den-Notfall.html

Re: Трохи офтопу

Нууу, трошки граматики. В німецькій мові модальне дієслово ПОВИННІ має два відтінки должествованія: soll (рекомендація) і muss (наказ). В контексті концепції цивільної безпеки використовується слово soll. Дійсно порадили зробити якісь запаси, бо німці занадто розслабились і коли вирубає світло, то вже не можуть дати собі ради зовсім.

Re: Трохи офтопу

Дякую за пояснення :-)

Re: Трохи офтопу

Там такий список, що у мене підозра, що цей список пролобіювала харчова промисловість. Стратегічний запас свіжих бананів, наприклад, викликає здивування. Або по пів кіло спаржи, вишень і абрикосів в консервах. Ну так, без баночки консервованих абрикосів рідко хто ядерну зиму протягне.

Re: Трохи офтопу

Я коли читав, то списав на німецькі культурні особистості :-)
У моєї дружини, наприклад, у цьому списку - сало, часник, мед і сухофрукти. Навряд-чи німці це зрозуміли-б.

То есть Вы теперь пишете только для украинцев? Патриотичненько.

Не-украинцам никто не мешает выучить украинский. Учите - и не одного лишь Эдуарда Лимонова сможете читать.

  • 1
?

Log in