progenes


Понятно о непонятном


Previous Entry Share Next Entry
Про Монсанту
progenes
Нагадую, що нещодавно державна китайська фірма ChemChina купила Сингенту разом з ГМО потрохами за 39 млрд євро (43 млрд доларів). Пишуть, що це найбільша покупка фірми за кордоном в історії Китаю.

Тепер ходять слухи, що німецькі BASF та Bayer роблять непристойні натяки американській Монсанті в розмірі до 40 млрд, збираючись роздєрібанити гліфосат чисто по-європейськи. В результаті акції Монсанти тимчасово злетіли на 10%. На прямі запити речники BASF та Bayer загадково мовчать.

Запаслась ГМ-попкорном з гліфосатом.

  • 1
у європейських великих гравців ринку жадібність і острах втратити першість у нових технологіях змагаються із жадібністю і острахом втратити консервативних споживачів? :0)

Та от хто його знає. Підписання європейсько-штатівського договору про економічне вільне співробітництво спотикається об багато перепон. Одна з них - побоювання, що Монсанта буде проводити агресивний маркетинг в Європі. А от якщо її купити...

добре, що їх всіх підштовхує страх втратити першість перед таким "безпринципним" та "незеленим" китаєм, хехе

збираючись роздєрібанити гліфосат
---
А навіщо його дєрібанити? - патент на гліфосат проекспайрілся ще в 2000 р. (після чого ціни на нього дико впали).
Разом із патентами на купу Roundup Ready (TM) культур.

IMHO запасатися ГМ-попкорном варто в очікуванні дикіх танців (ТМ) навкруги цих проекспайрених культур.
До речі, як Ви гадаєте - з'являться на ринку ГМО-дженерики як в фарміндустрії чи таки ні?

-патент на гліфосат проекспайрілся ще в 2000 р

так. Але! Європейський допуск на гліфосат тоже проекспайрілся, причому вот-вот. Наразі йде мєсілово як на рівні ЄС, так і на рівні Дойчланда на тему продовжувати допуск, чи ні.

Чем-то напоминает историю с фреонами

Жена моего шефа работает в Сингенте. Говорит, „Хорошо, что нас купили китайцы, а не Монсанта, не любим мы их, ведут они себя презрительно и высокомерно“ Учитывая, что именно Сингента вместе с Байером были разжигателями анти-ГМО/анти-Монсанто истерии (так ведь?), то как-то неудивительно видеть такое отношение :)
20160508_110132.jpg

Edited at 2016-05-22 12:11 pm (UTC)

А я все думал, откуда мне знакомо это название - BASF?.. Однако ж:

  • 1
?

Log in