progenes


Понятно о непонятном


Previous Entry Share Next Entry
У фашистському логові.
progenes
Частина 2.

Лекція про ГМО. Аншлагу не очікувалось, тому я здивувалась, що прийшло трохи людей. #перемога.

Я щось там розказувала, але мушу сказати, що вже тиждень здригаюсь, бо згадую, що ще чогось важливого не сказала. #зрада. До того ж виявилось, що я косноязична і розказувати про роботу рідною мовою в жодному разі не легше, ніж англійською або німецькою. За 20 років відбулась диверсифікація мов і сильна редукція української. Нею я можу сказати хіба що "іди поїж і вдягни шапку" майже без запинки. Знову #зрада. Але це був хороший досвід (втішає себе).

Тут є декілька фоток від організаторів. Дякую їм.

Аудиторія була виключно приємна. Щось питали, причому все по ділу. Трапилась розвіртуалізація з самою пані Стефою. #перемога. Якщо хтось не знає, хто така пані Стефа, то дивіться сюди, тільки не захлебністься. Це український кулінарний блогер номер один. Я попереджала. Сама пані Стефа пригостила мене пляшкою медівки з геномом цитрусових. Ще не куштувала, залишу до Великодня.

Потім знову були кнайпи. Хоча ні, цього разу був якийсь цілком помпезний ресторан, де ми продовжили дискусію з гостями з Києва. В меню очі розбіглись і вже до вечора не збігались. Всі ці стейки, фуагра і устриці по ціні відповідають десь дуже помірному грецькому ресторану в Німеччині (для тих, хто розуміє, що це таке).

Далі в програмі була вежа на ринковій площі, а потім знову кнайпи. Тобто ви не здивувались, коли наступного ранку я не знайшла свій фотоапарат, який не мильниця. Я подумки з ним розпрощалась і поплакала СМСкою організаторам в жилєтку. На що мені відповіли, що у Львові фотоапарати не пропадають, тим більше у кнайпах. Зателефонували у кнайпу. Фотоапарат був там і саме вечеряв. Але оскільки по програмі далі були гори, то попросили йому передати, що я заберу його за декілька днів. Тальки хай не переїдає.

  • 1
Вовка коли фоти побачив дуже розчарувався. каже що народу так МАЛО...
я б не назвала це перемогою =(

а ще я чекаю на твій відгук про моїх драконів. і не відчеплюся, ти ж розумієш =) (ти з'являєшся в 4 розділі)

поки що залишилося викласти ще 2 розділи, потім можно буде завантажити книжкою. поки що статистика мене пре.
1 розділ зайшли подивилися (чи читали я звісно не знаю) - 200+ людей
до розділу 7 дотянуло лише 27 =))
чоловік "рвєт і мєчєт", а я йому пояснюю що це вже #перемога якщо врахувати що батьки головних героїв мужчини... =))

ну як мало, - це конференц рум заповнений.

інша справа що для такого масштабу я б краще брав Коммуну, в них є оренда для івентів.

Я очікувала чоловік 15, так що була здивована. Дракони ще не читала. Чекаю, коли викладеш всі і тоді одним махом. Зараз просто зайнята. Піарити буду.

Ти бачиш свою статистику і чогось дивуєшся, що було мало народу? Саме через це. От якби лекція була про загрозу гомосексуалізму....

по всім пунктам - ТАК!

можеш дати своїй малій прочитати - вона якраз цільова аудиторія =)

краще якість, а не кількість

якби було більше - були б і дурні питання, гадаю

Ой да, прическа стоила четырех часов:-)

До того ж виявилось, що я косноязична і розказувати про роботу рідною мовою в жодному разі не легше, ніж англійською або німецькою. За 20 років відбулась диверсифікація мов і сильна редукція української
Challenge же! :) И не только для оратора.

За панi Стефу - щиро д'якую. (Пiшла читати, ковтаючи слюни.)
PS Та за Ваш ЖЖ, звичайно ж, теж. Давня прихильниця.

  • 1
?

Log in